Akademie ruchu w Płocku

Dużo wiemy o zdrowym stylu życiu,ale nie bardzo wiemy co zrobić, aby ten styl wprowadzić. Mimo, że coraz więcej z nas do pracy dojeżdża rowerem niż tradycyjnie samochodem, to wielu z nas woli usiąść za kółkiem kierownicy niż przejść pieszo. Praca siedząca niejednokrotnie powoduje schorzenia kręgosłupa, przybieranie na wadze, a zapobiegać temu możemy dzięki ćwiczeniom fizycznym. Najlepiej, aby one odbywały się systematycznie, w placówkach, które są do tego solidnie przygotowane.

Akademie ruchu w Płocku są idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą zadbać o rozwój fizyczny swojego ciała. Pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów można dobrać indywidualnie rodzaj ćwiczeń i czas, w którym chcemy korzystać z zajęć.

Szeroka oferta zajęć ruchowych skierowana jest oddzielnie dla trzech sekcji: juniorów, kobiet i mężczyzn. Do każdej grupy skierowano osobny program i tak dla juniorów jest program zajęć o nazwie Mały Sportowiec, ZumbaTomic, Hop-Hop, dance i Break Dance, Nauka Pływania, Młody ninja. W tych sekcjach organizowane są zajęcia dla dwóch grup wiekowych: jedna grupa dzieci w wieku 10-14 lat oraz druga grupa dla dzieci 15+. Dzieciaki nie tylko świetnie się będą bawić, ale także nauczą tańczyć czy pływać, co korzystnie wpłynie na ich prawidłową postawę, rozwój fizyczny, a przede wszystkim da im świetną zabawę.

W akademii ruchu w Płocku panie znajdą ćwiczenia o nazwie: Zdrowe Plecy, Basi Step, Basic Fat Burning, Trening Interwałowy , Cellu Stop, Super Talia/Płaski Brzuch, Stretching, Aktywne 9 miesięcy, Zumba, Body styling. Mogą tutaj kontynuować ćwiczenia panie, które oczekują narodzin dziecka, dzięki programowi Aktywne 9 miesięcy.

Mężczyźni zaś powinni być zadowoleni z programu, który obejmuje Trening Funkcjonalny, Multi Cardio, Multi Wzmacnianie, Sztangi, Kettlebells. Każdy mężczyzna zechce poprawić swoją tężyznę, wzmocnić serce i ogólnie poprawić wygląd swojej sylwetki.

Ciekawy i indywidualnie dostosowany program ćwiczeń oraz konsultacje z dostępnym w akademii ruchu w Płocku dietetykiem pozwoli każdemu na pozbycie się zbędnych kilogramów, ale i poprawienie samopoczucia i ogólnego wyglądu.

Kolejną ofertą jest program skierowany do klientów biznesowych. Akademia ruchu w Płocku oferuje zajęcia na siłowni, nowoczesny sprzęt sportowy, program ćwiczeń dostosowany do potrzeb indywidualnych klienta, saunę i programy masażu, opiekę kadry specjalistów. Zajęcia sportowe pozytywnie wpłyną na zdrowie, wygląd i pozwolą zredukować nagromadzony w ciągu dnia stres.

Akademia ruchu w Płocku ma swoje dwa kluby, jeden o nazwie Akademia Ruchu „Jachowicza” mieszczący się na ul. Jachowicza 19 a, natomiast drugi Akademia Ruchu „Podolanka” na ul. Czwartaków 6.

Niepowtarzalną zaletą programu ćwiczeń w akademii ruchu w Płocku jest to, że potrafi zaoferować zestawy ćwiczeń dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Osoby, które nie lubią lub nie mogą wykonywać ćwiczeń, z pewnością wybiorą dla siebie warsztaty taneczne, które z powodzeniem może wybrać każdy, kto lubi ruszać się w takt muzyki. Jest to też dobry dla nich sposób, aby opuścić cztery ściany swojego mieszkania i zorganizować sobie czas wolny.

Więcej: https://zlotaostoja.pl/


Dodaj komentarz