Budowlanka w Płocku

Płock to miasto w województwie mazowieckim malowniczo położone na prawym brzegu Wisły. Liczy ono ponad 120 tysięcy mieszkańców, którzy do użytku mają ogromną liczbę szkół, obiektów rozrywkowych, parków, kościołów oraz zabytków. Niestety, pomimo niezaprzeczalnego uroku, Płock od lat zmaga się z masową migracją młodych ludzi, którzy zaraz po ukończeniu liceum lub nawet gimnazjum decydują się na wyjazd do większego miasta, licząc na lepsze perspektywy i możliwości. Uciekają do pobliskiej Warszawy, Gdańska lub nawet Krakowa czy Poznania, przekonani, że ich rodzinne miasto nie jest w stanie zapewnić im odpowiedniej edukacji, gwarantującej zdobycie wymarzonego i dobrze płatnego zawodu. Nic bardziej mylnego.

Na terenie miasta działa 6 szkół wyższych oraz 34 szkoły ponadgimnazjalne w tym znakomita budowlanka w Płocku. Malo kto wie, że jest to szkoła z ogromnymi tradycjami, sięgającymi lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Jej absolwenci nie mają problemu ze znalezieniem pracy w swoim mieście czy poza jego granicami gdyż zawody techniczne od lat cieszą się ogromnym wzięciem. Budowlanka w Płocku to nie tylko technikum – to także Zasadnicza szkoła zawodowa, Szkoła Policealna dla dorosłych oraz Liceum dla dorosłych. Mało tego ta placówka oferuje też przeróżne kursy zawodowe, gwarantujące zdobycie solidnego wykształcenia kierunkowego, oczywiście bezpłatnie i bez pytań o wiek. Można więc stwierdzić, że budowlanka w Płocku to idealny wybór dla każdego kto chciałby zadbać o swoją przyszłość wybierając praktyczny kierunek swojej edukacji. Już w trakcie nauki uczniowie tej szkoły mogą przebierać w wielu stażach zagranicznych, warsztatach szkolnych czy praktykach przygotowujących do podjęcia pracy zaraz po odbiorze świadectwa ukończenia edukacji. Dzięki gamie różnorodnych możliwości budowlanka w Płocku od dawna jest uważana za jedną z lepszych szkół zawodowych w województwie a jej absolwenci są doceniani przez pracodawców w całej Polsce.

Wielkim sukcesem placówki jest nawiązana wiele lat temu współpraca z Politechniką Warszawską, posiadającą swój oddział właśnie w Płocku. Uczniowie budowlanki jeszcze na długo przed wyborem szkoły wyższej mogą obserwować poczynania starszych kolegów – studentów, i w odpowiedniej chwili dokonać świadomego wyboru swojej ścieżki kariery. Nie ma się co dziwić, że budowlanka w Płocku co roku przeżywa prawdziwe oblężenie chętnych do nauki absolwentów gimnazjów. Wiedzą oni, że jest to szkoła, która dba o przyszłość swoich uczniów zapewniając im solidną i praktyczną wiedzę w wybranej przez nich dziedzinie. Budowlanka w Płocku to szkoła na najwyższym poziomie, zapewniająca młodym ludziom pewny start w życie. Jest to placówka, która co roku wypuszcza w świat dziesiątki uzdolnionych i świetnie wykształconych absolwentów, gotowych do podjęcia pracy w zawodzie. Zatrudniając taką osobę, pracodawca może liczyć na specjalistyczne podejście do każdego problemu, obszerną wiedzę i zapał, które z pewnością przyczynią się do sprawnego funkcjonowania każdego zakładu pracy czy firmy.

Więcej: https://www.abclazienki.pl/


Dodaj komentarz