Płock – Mazovia największa galeria w mieście

mazowia_bigDzisiaj prawie każde miasto ma galerię handlową. Mniejsze muszą się pocieszyć jednym centrum handlowym, natomiast te większe – mają po kilka, ba – nawet kilkanaście galerii. Nie inaczej jest jeśli chodzi o Płock. Z racji tego, że nie jest to miasto o dużych rozmiarach możemy tutaj spotkać się z kilkoma galeriami, które w zupełności wystarczą okolicznym mieszkańcom do zapewnienia im odpowiedzi na potrzeby handlowe. Niewykluczone, że w przyszłości pojawi się więcej takich sklepów, natomiast póki co z wszystkich dostępnych najbardziej wyróżnia się galeria Mazovia i to właśnie jej poświęcimy ten artykuł.

Galeria Mazovia mieści się na ulicy Wyszogrodzkiej 27. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, zarówno pieszo, samochodem, jak i komunikacją miejską. W okolicy są również inne galerie i restauracje. Nikt nie powinien mieć nawet najmniejszego problemu z dostaniem się do tej galerii. Jeśli jednak ktoś nie zna miasta – wystarczy zajrzeć na stronę internetową galerii. Tam zamieszczona jest mapka, na której widać wyraźnie w którą stronę się kierować, by trafić do centrum. Obok można również skorzystać z formularza kontaktowego bądź też zadzwonić z dodatkowymi pytaniami tudzież wątpliwościami.

Galeria Mazovia została otwarta w 2010 roku, a dokładnie 24 kwietnia. Nie da się ukryć, że jest to bez wątpienia największe i najnowocześniejsze centrum handlowe, jakie zostało wybudowane w mieście Płock. Oprócz wspomnianej wyżej doskonałej lokalizacji, wyróżnia się samą architekturą. Ten niepowtarzalny projekt sprawia, że nie da się przejść obok tejże galerii obojętnie.

Wysoka jakość centrum przejawia się również w samym doborze marek, które zdecydowały się na wynajem powierzchni handlowych w tymże budynku. Sporo z nich to debiuty na płockim rynku. Warto tutaj wymienić chociażby marki odzieżowe takie jak ZARA, Stradivarius, BERSHKA, H&M, New Yorker, Kazar, ale również sklep z elektronicznym sprzętem i nie tylko, znany wszystkim jako Media Markt.

Wchodząc do budynku galerii od razu zwraca się uwagę na unikalny wystrój wnętrz – projektanci postarali się by było miło, ciepło, przytulnie. Można tutaj się wybrać z całą rodziną, czując się jak w domu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych dla galerii miejsc jest przeszklony food court. To stamtąd rozciąga się majestatyczny widok na miasto. Mówimy tutaj cały czas o budynku trzykondygnacyjnym. Mieści się w nim ponad sto sklepów, jest szerokie zaplecze gastronomiczne, liczne punkty usługowe. Wielbiciele aktywnego trybu życia Mazovia zaprasza na fitness natomiast najmłodszych gości – na plac zabaw.

Zdecydowanie galeria Mazovia jest to miejsce, do którego warto się wybrać będąc w Płocku. Zawsze mile wita tutejszych oraz gości. Można tam naprawdę rozsądnie wydać pieniądze na wszelki uciechy. Zawsze można liczyć na liczne promocje, rabaty, obniżki i inne atrakcje. Zdecydowanie jest to miejsce zrobione dla ludzi przez ludzi. Warto również zajrzeć na stronę galerii, by dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat.

Więcej: więcej


Dodaj komentarz